پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: TmOmONvH      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۵۶:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۰

اعلام نرخ فرم مدارس استان

نرخ لباس فرم مدارس نسبت به سال قبل افزایش نداشته است

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد: نرخ لباس فرم مدارس امسال نسبت به سال قبل هيچ افزايشي نداشته است

رئيس اداره انجمن اوليا و مربيان اداره كل آموزش و پرورش با اعلام اين خبر گفت: هر ساله از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان يزد و با هماهنگي اتحاديه ها ي مربوطه و اداره كل تعزيرات حكومتي استان نرخ انواع لباس فرم  با در نظر گرفتن نوع پارچه و كيفيت دوخت، به اداره كل آموزش و پرورش اعلام مي گردد و آموزش وپرورش استان  نيز اين نرخ را به همه مدارس استان ارسال کرده است .

«سيد جلال موسوي ندوشن» در ادامه افزود : نرخ انواع لباس فرم مدارس براي سال تحصيلي 97-96 هيچگونه افزايشي نداشته است و به شرح جدول زير مي باشد.

"موسوي ندوشن " خاطر نشان كرد همشهريان عزيز با مطابقت نرخ اعلام شده با وجوه پرداختي خود مي توانند فرايند را ارزيابي نمايند و در صورت مشاهده هر گونه مغايرت، مراتب را از طريق ادارات آموزش و پرورش محل ثبت نام دانش آموز خود، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان يزد و يا اداره كل تعزيرات حكومتي استان يزد پيگيري نمايند.

جهت دریافت نرخ اینجا کلیک کنید

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه