پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: igrssvAu      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۴۰:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۵

درخشش معلمان یزدی در مرحله مقدماتی کشوری جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی

مرحله مقدماتی کشوری دوازدهمین دوره جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی برگزارشد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد مرحله مقدماتی کشوری دوازدهمین دوره جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی به میزبانی چهار استان  در سه دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم در استان های یزد(دوره اول ابتدایی )، آذربایجان شرقی(دوره اول متوسطه ) ، گلستان (دوره دوم ابتدایی ) و همدان (دوره دوم متوسطه ) برگزار گردید.

به گفته رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش استان یزد در این جشنواره معلمان تربیت بدنی استان در تمامی دوره ها خوش درخشیدند و حائز مقام در مرحله قطبی شدند که به شرح ذیل می باشدکه نفرات برتر اول تا سوم به شرح ذیل می باشد، قابل ذکر است نفرات اول هردوره در مرحله نهایی کشوری که از تاریخ 4 شهریور تا 10 شهریور در استان اردبیل برگزار می گردد شرکت خواهند کرد.

"مصطفی خلیلی" افزود: مرحله مقدماتی کشوری این جشنواره در مقطع ابتدائی به صورت غیرحضوری دریزد برگزارشد و 149 حلقه لوح فشرده  از آثار ارسالی 60 نفر معلم مرد و 89 نفر معلم زن مورد داوری قرارگرفت .

برای دیدن اسامی معلمان یزدی حائز مقام در مرحله مقدماتی کشور جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی اینجا کلیک کنید .

برای دیدن اسامی برگزیدگان مرحله مقدماتی کشوری جشنواره در مقطع ابتدائی اینجا کیک کنید

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه