پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
کدمطلب: 8pxFQurd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۱۱:۴۴:۱۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۶

رقابت 100 معلم در دانش و فنون ورزشی

مرحله استانی رقابت های علمی و تخصصی معلمان ورزش 11 تیرماه برگزار می شود

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش درنشست عوامل اجرائی بیست وهشتمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی از برگزاری مرحله استانی این رقابت ها در 11 تیرماه خبرداد و گفت : هدف از برگزاری این رقابت ها ارتقای سطح آمادگی جسمانی ومهارت ، همراه با ارتقای سطح علمی و به روز رسانی دانش معلمان ورزش است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد "عباس دهقان " به رشد 20 درصدی آمار شرکت کنندگان دراین رقابت ها نسبت به سال قبل اشاره کرد و گفت : دراین رقابت معلمان ورزش در 5 گروه سنی در دو آزمون کتبی و عملی شرکت می کنند .

دهقان خاطرنشان کرد دراین مرحله از مسابقات  100 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی که به استان راه یافته اند در رشته های بسکتبال ، تنیس روی میز ، بدمینتون ، آمادگی جسمانی و هندبال باهم رقابت می کنند .

وی اضافه کرد : نفرات برتر هر رده سنی به تفکیک جنسیت به مرحله کشوری این مسابقات که شهریورمانه دراستان اردبیل برگزار می شود راه می یابند .

گفتنی است این مسابقات در سالن های ورزشی آزادگان ( خواهران) و شهدای معلم (برادران) برگزار می شود .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه